Rreth Nesh

Klinika jonë është një nga ofruesit kryesorë të kujdesit dentar në Shqipëri, me një ekspertizë të gjerë në stomatologji dhe mijëra pacientë të kënaqur çdo vit.

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri trajtimesh dentare, teknikat më të fundit në implantologji dhe paketa dentare gjithëpërfshirëse të përshtatshme për nevojat e çdo pacienti.

Në bashkëpunim me një staf mjekësor shumë të kualifikuar, Dr. Roland Zhuka ka themeluar një klinikë e cila flet për profesionalizëm, integritet dhe punë të jashtëzakonshme dentare.

Dr Roland Zhuka dhe gruaja e tij Dr.Eliona Prifti. Të dy janë dentistë në Shqipëri.

Informacion

Rreth Dr. Roland Zhuka

Dr Roland Zhuka është një implantolog i njohur, i specializuar në implantologji të avancuar në Romë, Itali. Ai ka kryer me sukses edhe specializime të tjera në SHBA, Lisbonë dhe Berlin. 

Me një eksperiencë më shumë se 20 vjeçare në kozmetologji dentare, ai ofron trajtime më gjithëpërfshirëse dhe moderne në Tiranë, Shqipëri.

Falë trajnimeve të tij dhe ekspertizës së gjerë në fushën e implantologjisë, Dr. Zhuka është i njohur për realizimin e suksesshëm të implanteve dentare all-on-4 dhe all-on-6 më të mira në vend, të cilat ofrojnë precizion, efikasitet dhe një pamje të bukur dhe natyrale.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se pranë tij punon edhe bashkëshortja e tij Dr. Eliona Prifti, ortodonte e specializuar në aparatet për rregullimin e dhëmbëve për fëmijë, e cila ka trajtuar me sukses më shumë se 2000 pacientë! 

Në bashkëpunim me një staf mjekësor të trajnuar dhe profesional në klinikën e tij dentare, Dr. Zhuka ka punuar me përkushtim dhe pasion për të garantuar shëndetin oral, mirëqenien dhe kënaqësinë e pacientëve të tij.

I vlerësuar nga mijëra pacientë nga e gjithë bota, Dr. Roland Zhuka është kthyer në një simbol të besueshmërisë, integritetit dhe ekselencës së shërbimeve dentare.

Opinion - Implantet dentare nga Dr. Roland Zhuka. Klinika Dentare Implantus

Shfaqur edhe në TV

Është kaq e thjeshtë!

Turizmi Dentar në Shqipëri

Turizmi dentar në Shqipëri ka ardhur duke u rritur ndjeshëm në popullaritet vitet e fundit. Mijëra pacientë të huaj nga Italia, Gjermania, Britania e Madhe e të tjera, çdo vit zgjedhin Shqipërinë për trajtimet e tyre dentare. Shërbimet e cilësisë së lartë, niveli ndërkombëtar i ekspertizës dhe teknologjia e fundit e kanë bërë Shqipërinë një destinacion të preferuar turistik dentar për shumë njerëz.

Stomatologët në Shqipëri kanë dëshmuar se janë lider në fushën e stomatologjisë, falë përvojës së tyre shumëvjeçare dhe kualifikimeve të shumta të kryera në institucionet arsimore më prestigjioze jashtë vendit. Për këtë arsye, pacientët e huaj në vazhdimësi e besojnë në duart e këtyre ekspertëve. Kujdesi i jashtëzakonshëm ndaj klientit dhe kënaqësia e klientit janë gjithmonë të garantuara. 

Klinikat në Shqipëri ofrojnë teknikat më të fundit në implantologji – si implantologjia me ngarkesë të menjëhershme, implantologjia me ngarkim të vonuar dhe implantologjia e drejtuar nga kompjuteri – si dhe avancimet më të fundit në procedurat kozmetike dentare. Pjesa më e mirë është se të gjitha këto shërbime dentare ofrohen me çmimet më konkurruese. Turizmi dentar në Shqipëri është një nga zgjidhjet me kosto më efektive për këdo që dëshiron më të mirën për shëndetin e tyre oral.

Stafi mjekësor shumëgjuhësh, paketat gjithëpërfshirëse dentare, çmimet e përballueshme dhe mundësia për të parë disa nga vendet, parqet dhe monumentet më të mahnitshme, e bëjnë Shqipërinë një destinacion turistik dentar që duhet vizituar për të gjithë!

Dentist ne Tirane, Shqiperi, Dr. Roland Zhuka.
Klientë të kënaqur
0 +
Buzëqeshjet të rikthyera
0 +
Vlerësime të shkëlqyera
0 +
Pacientë të huaj
0 +

Rezultatet që na motivojnë

Kemi shumë histori që duam të ndajmë me ju!

Çdo pacient, çdo transformim dhe rezultat ka një vlerë unike për ne. Duam ta ndajmë këtë udhëtim që ndryshon jetët me të gjithë ju! 

Ne jemi gati kur të jeni ju gati!

Lini një takim

Plotësoni formularin për të lënë një takim me një nga specialistët tanë stomatologjikë. Nëse keni nevojë për zgjidhje më të komplikuara dentare ose keni nevojë për një diagnozë për problemin tuaj, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur. Ne ofrojmë konsulta dhe këshilla mjekësore për të gjithë pacientët, qoftë në klinikën tonë ose nëpërmjet internetit. Thjesht plotësoni formularin me informacionin tuaj, zgjidhni shërbimin që po kërkoni dhe lini një mesazh me çdo pyetje që mund të keni, dhe stafi ynë do t'ju përgjigjet brenda një kohe të shkurtër.

Bëni një takim

Plotësoni formularin e thjeshtë online!

Njihuni me dentistin tonë në internet

Telefonatë direkt me dentistin tonë.

Mësoni diagnozën tuaj

Gjeni problemin dhe zgjidhjen.

Merrni kuotën tuaj

Merrni ofertën tuaj falas në internet!

sqShqip

Kërkoni një Vlerësim Falas, plotësoni formularin e mëposhtëm.

Duke klikuar butonin "DËRGO" më poshtë, pranoj që një përfaqësues të më kontaktojë me email ose telefonata në emailin ose numrin e telefonit të ofruar nga unë në lidhje me shërbimet e dr-rolandzhuka.com.