Dentist në Shqipëri
Dr. Roland Zhuka
Klinika Dentare Implantus

Implantus është një klinikë dentare moderne në Shqipëri, e njohur për ekselencën e saj në implantologjinë dentare. Ne ofrojmë shërbime gjithëpërfshirëse në të gjitha fushat e stomatologjisë, duke përfshirë rindërtimin e kockave, estetikën dentare, implantologjinë e drejtuar me kompjuter, ortodoncinë tradicionale dhe të padukshme.
WhatsApp

Na kontaktoni tani!

Telefonatë Live

Telefono Dr. Roland

Clinica Dentale in Tirana Albania - Implantus By Dr. Roland Zhuka

Informacion

Rreth Dr. Roland Zhuka

Dr Roland Zhuka është një implantolog i njohur, i specializuar në implantologji të avancuar në Romë, Itali. Ai ka kryer me sukses edhe specializime të tjera në SHBA, Lisbonë dhe Berlin. 

Me një eksperiencë më shumë se 20 vjeçare në kozmetologji dentare, ai ofron trajtime më gjithëpërfshirëse dhe moderne në Tiranë, Shqipëri.

Falë trajnimeve të tij dhe ekspertizës së gjerë në fushën e implantologjisë, Dr. Zhuka është i njohur për realizimin e suksesshëm të implanteve dentare all-on-4 dhe all-on-6 më të mira në vend, të cilat ofrojnë precizion, efikasitet dhe një pamje të bukur dhe natyrale.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se pranë tij punon edhe bashkëshortja e tij Dr. Eliona Prifti, ortodonte e specializuar në aparatet për rregullimin e dhëmbëve për fëmijë, e cila ka trajtuar me sukses më shumë se 2000 pacientë! 

Në bashkëpunim me një staf mjekësor të trajnuar dhe profesional në klinikën e tij dentare, Dr. Zhuka ka punuar me përkushtim dhe pasion për të garantuar shëndetin oral, mirëqenien dhe kënaqësinë e pacientëve të tij.

I vlerësuar nga mijëra pacientë nga e gjithë bota, Dr. Roland Zhuka është kthyer në një simbol të besueshmërisë, integritetit dhe ekselencës së shërbimeve dentare.

Ne mund t'ju ndihmojmë me një konsultim dhe ofertë totalisht falas online.
Plotësoni të dhënat tuaja dhe Dr. Roland Zhuka do t'ju kontaktojë

Vlerësimet Tona

Bruna KupaBruna Kupa
17:15 01 Apr 24
Thank you, you are the best
Ermira LulajErmira Lulaj
14:07 01 Apr 24
thank you very much, you are excellent, dr. Roland Zhuka is a true professional and an exceptional person. Thank you from the bottom of my heart for everything. I recommend this clinic, if you want your smile back, come to Implantus. You will never be disappointed!
Elsa AsllanajElsa Asllanaj
13:22 28 Mar 24
thank you very much. You gave me back the smile I've always dreamed of, thank you from the bottom of my heart. Dr. Roland Zhuka, you are an extraordinary person and doctor, I cannot find words to thank you enough. I love you all 🙂
Antonello AncillottiAntonello Ancillotti
16:54 27 Mar 24
you are excellent, thank you for everything. I highly recommend this clinic. thank you doctor Zhuka:)
Giuseppe NicoloGiuseppe Nicolo
14:57 21 Mar 24
I had a great time, friendly people and I will recommend Dr.'s office. zhuka, throughout Italy
Lily SassoonLily Sassoon
12:22 09 Feb 24
I am a patient of Dr. Zhuka. I am very pleased and happy with his professionalism and surgical skills. He performed an oral surgery in my mouth in January 2024, and the surgery site has healed already. I am looking forward to phase two of my treatment. I was super nervous before the procedure. However, Dr. Zhuka spoke to me, calmed me down and proved with his work that my fears were baseless. I felt no pain during surgery, mild paid after the surgery (which was invasive), I stopped taking painkillers altogether on day 3. I highly recommend Dr. Zhuka for oral surgery, he is a master of this craft/art
Foodlover Meat loverFoodlover Meat lover
09:13 09 Feb 24
The best dental clinic in TiranaDr. Roland zhuka best in town
Vjola BeharajVjola Beharaj
16:34 01 Dec 22
I got my dental implants in Albania and I'm so happy. The staff was helpful and the doctor was very skilled. I've never been happier with my smile.
Xhilberto DedgjonajXhilberto Dedgjonaj
16:12 01 Dec 22
Dr. Roland was very professional. I was very afraid in the beginning but I didnt feel any pain or even fear during the procedure. Thank you!
Enida SadikajEnida Sadikaj
12:08 01 Dec 22
Very happy with my dental implants in Albania. The doctor was very polite and explained everything to me.
js_loader

Certifikatat më të fundit në Miami, Shtetet e Bashkuara

Certifikata të tjera në Itali, Portugali, Gjermani, Turqi dhe Shtetet e Bashkuara në mbi 20 vjet përvojë.

Dr. Roland Certifications

Dr Roland, Intervistë për emisionin më të njohur kombëtar

Dr. Roland Zhuka, duke i shpjeguar Blendi Fevziut për Opinion (një nga programet më të ndjekur televiziv në Shqipëri) arsyen pse pacientët e huaj zgjedhin Shqipërinë për turizmin dentar. 

Play Video about Dr. Roland Zhuka and his team working on a dental surgery in Implantus Clinic.
Luaj Video
Po, ofrojme cilesine me te larte, kemi specializimet me te mira, dhe cmimet me konkuruese ne Shqiperi.
Nuk na besoni? Kontrolloni cmimet tona 100% transparente online↓
Our Official Partner:

Çfarë ofrojmë ne?

Një buzëqeshje perfekte të garantuar

Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh dentare që do të transformojnë buzëqeshjen tuaj dhe do të garantojnë shëndet oral optimal .
Implantus nga Dr. Roland Zhuka ofron 7 vite Garanci për implantet dentare dhe 5 vite Garanci për kurorave dentare.

Implantologjia

Teknikat më të avancuara të implantologjisë.

Invisalign

Alternativa e padukshme kundrejt aparateve metalike.

Fasetat Dentare

Faseta dentare cilësore për një buzëqeshje rrezatuese.

Dentist ne Tirane, Shqiperi, Dr. Roland Zhuka.

Stomatologji e Përgjithshme

Një zgjidhje e vetme për të gjitha trajtimet dentare që ju nevojiten!

Zbardhja Profesionale E Dhëmbëve

Zbardhim profesional duke përdorur teknologjitë më të fundit!

Kirurgji Orale

Proteza kompakte, të bukura dhe me pamje natyrale.

Implantologjia

Teknikat më të avancuara të implantologjisë.

Invisalign

Alternativa e padukshme kundrejt aparateve metalike.

Fasetat Dentare

Faseta dentare cilësore për një buzëqeshje rrezatuese.

Kirurgji Orale

Proteza kompakte, të bukura dhe me pamje natyrale.

Stomatologji e Përgjithshme

Një zgjidhje e vetme për të gjitha trajtimet dentare që ju nevojiten!

Zbardhja Profesionale E Dhëmbëve

Zbardhim profesional duke përdorur teknologjitë më të fundit!

Dentist ne Tirane, Shqiperi, Dr. Roland Zhuka.
Klientë të kënaqur
0 +
Buzëqeshjet të rikthyera
0 +
Vlerësime të shkëlqyera
0 +
Pacientë të huaj
0 +

Trajtimet tona kryesore

Ne ofrojmë një sërë trajtimesh dentare, që nga shërbimet estetike deri tek kirurgjia e fytyrës, për dhëmbë të shëndetshëm dhe një buzëqeshje të shndritshme.

Rrëshqitni

Përse ne?

Implantus Dental - Dentist in Albania

Implantus Dental Clinic në Tiranë është klinika dentare më i avancuar në Shqipëri, që ofron një gamë të plotë të shërbimeve dentare moderne. Ekspertiza jonë përfshin rindërtimin e kockave, estetikën dentare, implantologjinë e avancuar kompjuterike dhe ortodoncinë profesionale.

Në Implantus Dental Clinic përdorim vetëm pajisjet dentare më të avancuara dhe produktet dentare të cilësisë së lartë, duke përfshirë implantet dentare, protezat dhe fasetat estetike të prodhuara në Gjermani dhe Itali, të gjitha të certifikuara nga CE dhe të garantuara për cilësinë.

Laboratori ynë i brendshëm, i pajisur me teknologjitë më të fundit, është dedikuar ekskluzivisht për pacientët tanë. Të specializuar në protezat dentare, ne përdorim teknologjinë 3D për të krijuar proteza perfekte të përshtatura për nevojat tuaja.

Shfaqur edhe në TV

Është kaq e thjeshtë!

Turizmi Dentar në Shqipëri

Konsultimi

Kontaktoni për konsultim falas dhe për të krijuar një panoramë të plotë të gjendjes së shëndetit tuaj dentar.

Zgjidhni paketën

Shfletoni gamën tonë të shërbimeve dentare dhe zgjidhni paketën dentare më të mirë për ju dhe nevojat tuaja.

Zgjidh një datë

Zgjidhni një datë për procedurën tuaj dhe ne do të organizojmë gjithçka për ju.

Kryeni trajtimin tuaj

Jini të sigurt se stafi ynë do ju ndihmojnë në çdo hap të trajtimit tuaj deri në buzëqeshjen e dëshiruar.

Ndryshoni jetën tuaj

Shijoni vetëbesimin që vjen me buzëqeshjen tuaj të re!

Dr Roland Zhuka
Edukimi i brezave të rinj
në universitet
Luaj Video
Ne jemi këtu për t'iu përgjigjur!

Pyetje rreth Turizmit Dentar në Shqipëri

Implantus Dental Clinic, lead by Dr. Roland Zhuka is considered the best dental clinic in Albania. This choice is reflected by patient testimonials, modern equipment, and the certifications of the whole staff.

Dr. Roland Zhuka është dentisti më i mirë në Shqipëri për sa i përket shërbimeve dentare si implantet dentare, protezat dhe turizmi dentar.

Shërbimet dentare në Shqipëri janë një zgjedhje shumë e popullarizuar për pacientët që kanë nevojë për trajtime dentare me cilësi të lartë me një çmim më të arsyeshëm krahasuar me vendin e tyre. Shumë pacientë nga Evropa udhëtojnë në Shqipëri për të marrë trajtime dentare që nuk mund t'i përballojnë në vendin e tyre. Kjo praktikë është ajo që quhet turizëm dentar në Shqipëri.

Një protezë dentare është një pajisje intraorale e përdorur për të rivendosur defekte si dhëmbët e munguar dhe pjesë të nofullës ose qiellzës. Protezat dentare janë specialiteti dentar që fokusohet në këto proteza.

Dr. Roland Zhuka, themeluesi i Implantus Dental Clinic në Tiranë, Shqipëri, ka marrë vlerësime të shkëlqyera për ekspertizën dhe kujdesin ndaj pacientëve në fushën e implantologjisë së avancuar. Pacientët lavdërojnë profesionalizmin e tij, aftësitë e tij kirurgjikale dhe qasjen e tij të dhembshur. Shumë kanë vënë re dhimbje minimale dhe kohë të shpejtë rikuperimi pas procedurave, duke reflektuar mjeshtërinë e Dr. Zhuka në kirurgjinë orale dhe implantologjinë.

Këtu do të gjeni një gamë të plotë shërbimesh dentare që nga implantet dentare deri tek kirurgjia orale. Nëse jeni duke kërkuar për faseta dentare për qëllime estetike, ose keni nevojë për proteza dentare cilësore dhe komode për të zëvendësuar dhëmbët që ju mungojnë, Dr. Zhuka do të ofrojë zgjidhjen më të mirë të mundshme për problemin tuaj.

Patjetër! Duke zgjedhur Shqipërinë për trajtimet tuaja dentare, ju mund të shijoni komoditet duke ditur se shërbimet tuaja dentare ofrohen nga dentistë me kualifikim të lartë, me përvojë dhe të certifikuar ndërkombëtarisht. Për më tepër, për shkak të çmimeve të përballueshme, ju mund të kurseni shumë para pa sakrifikuar cilësinë.

Përpara se të vizitoni një dentist, shikoni specializimet, certifikatat, përvojën dhe vlerësimet e klientëve të tyre dhe mbani mend se shërbimet cilësore mund të mos ofrohen gjithmonë me çmimet më të lira. Nëse jeni duke kërkuar për dentistin më të mirë në Tiranë, mund të bëni një video-telefonatë live me Dr. Roland Zhukën dhe ai do të bëjë një diagnozë të plotë të gjendjes tuaj dentare, duke ofruar komunikim transparent, çmime konkurruese dhe shërbime cilësore.

Rezultatet që na motivojnë

Kemi shumë histori që duam të ndajmë me ju!

Çdo pacient, çdo transformim dhe rezultat ka një vlerë unike për ne. Duam ta ndajmë këtë udhëtim që ndryshon jetët me të gjithë ju! 

Ne jemi gati kur të jeni ju gati!
Lini një takim

Plotësoni formularin për të lënë një takim me një nga specialistët tanë stomatologjikë. Nëse keni nevojë për zgjidhje më të komplikuara dentare ose keni nevojë për një diagnozë për problemin tuaj, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur. Ne ofrojmë konsulta dhe këshilla mjekësore për të gjithë pacientët, qoftë në klinikën tonë ose nëpërmjet internetit. Thjesht plotësoni formularin me informacionin tuaj, zgjidhni shërbimin që po kërkoni dhe lini një mesazh me çdo pyetje që mund të keni, dhe stafi ynë do t'ju përgjigjet brenda një kohe të shkurtër.

Bëni një takim

Plotësoni formularin e thjeshtë online!

Njihuni me dentistin tonë në internet

Telefonatë direkt me dentistin tonë.

Mësoni diagnozën tuaj

Gjeni problemin dhe zgjidhjen.

Merrni kuotën tuaj

Merrni ofertën tuaj falas në internet!

Informacioni i Kontaktit

Tiranë Shqipëri

sqShqip

Kërkoni një Vlerësim Falas, plotësoni formularin e mëposhtëm.

Duke klikuar butonin "DËRGO" më poshtë, pranoj që një përfaqësues të më kontaktojë me email ose telefonata në emailin ose numrin e telefonit të ofruar nga unë në lidhje me shërbimet e dr-rolandzhuka.com.

Appuntamenti

Scegli il pachetto piu adatto a te;

Ottieni subito il tuo sconto!
Risparmia fino al 30% contattandoci oggi!