Turizmi Dentar në Shqipëri: Si të Planifikoni Udhëtimin Tuaj

Industria e turizmit dentar në Evropë po rritet me shpejtësi, me Shqipërinë që është një destinacion i kërkuar që ofron kombinimin perfekt të komoditetit dhe përballueshmërisë për një pushim ideal dentar. Megjithatë, ne e kuptojmë se shumë njerëz mund të kenë rezerva për marrjen e trajtimit dentar në një vend të huaj për shkak të shqetësimeve shëndetësore dhe investimit të konsiderueshëm të kohës dhe parave. Marrja e vendimeve të informuara dhe marrja e kujdesit të shkëlqyer në vizitën e parë është thelbësore. Për t'ju ndihmuar që të keni një vizitë të suksesshme dentare me një dentist shqiptar, ne kemi ofruar një udhëzues gjithëpërfshirës në këtë artikull.

Gjithashtu, dëshirojmë t'ju prezantojmë me Dr. Roland Zhuka, i cili ofron shërbime efikase dentare që kujdesen për gjithçka që nga momenti i uljes në aeroport. Për të siguruar një udhëtim të paharrueshëm dhe të suksesshëm, është thelbësore të jeni të mirëinformuar dhe të përgatitur në mënyrë adekuate. Ne do t'ju udhëzojmë gjatë procesit të krijimit të një liste kontrolli për t'ju ndihmuar të zgjidhni dentistin më të mirë në Shqipëri dhe të shmangni çdo rrethanë të paparashikuar.

Image illustrating dental tourism in Albania and the gorgeous views.

Këshilla 1: Përfitoni nga puna dentare e kombinuar me pushimet

Stomatologët shqiptarë njihen se ofrojnë vlera dhe përvojë të shkëlqyer për pushimet tuaja të turizmit dentar. Këtu janë 5 arsyet kryesore pse ato janë zgjidhja më e mirë.

Argëtimi është i garantuar

Shqipëria, e vendosur në Evropën Jugore, ofron një sërë aktivitetesh dhe atraksionesh emocionuese për turistët. Vendi krenohet me disa nga plazhet më të mira në rajon, me ujëra kristal të pastër blu-jeshilë që me siguri do të magjepsin vizitorët.

Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një pushimi të qetë në plazh, një arratisje plot aventura ose një skenë të gjallë të natës, Shqipëria ka diçka për të ofruar. Nga muzetë te parqet natyrore, vendi është i mbushur me vende për të eksploruar dhe kuzhina e saj është një kënaqësi e vërtetë gastronomike, si për ngrënësit e rastësishëm ashtu edhe për ata selektivë.

Shqipëria është një destinacion ideal për familjet që kërkojnë një pushim të paharrueshëm, me plazhe të izoluara dhe resorte gjithëpërfshirëse që ofrojnë përvoja të jashtëzakonshme ngrënieje. Dhe nëse ndodh që të keni caktuar një takim dentar, nuk ka nevojë të shqetësoheni, pasi mund të përshtateni lehtësisht në disa aktivitete argëtuese ndërmjet takimeve tuaja.

Bileta fluturimi të përballueshme

Shqipëria ofron një bollëk opsionesh të lira fluturimesh direkte për ata që janë të interesuar në turizmin dentar. Ndërsa Turqia, Italia, Britania e Madhe janë të gjitha zgjedhje alternative, shpenzimet e fluturimit do të shtohen në mënyrë të konsiderueshme. Për shkak të vendndodhjes së favorshme të Shqipërisë në qendër të Evropës, ajo ka fluturime ekonomike direkte në të gjitha qytetet kryesore evropiane. Për më tepër, pacientët me bazë në SHBA dhe BE mund të marrin lehtësisht bileta me çmime të arsyeshme, një gjë e rrallë në krahasim me destinacionet e tjera të turizmit dentar.

Image illustrating Albania, a popular dental tourism destination

Mundësi të shkëlqyera akomodimi

Shqipëria krenohet me një përzgjedhje të larmishme hotelesh që plotësojnë buxhete dhe preferenca të ndryshme, duke filluar nga akomodimet miqësore me buxhetin deri te resortet e nivelit të lartë gjithëpërfshirës. Vendi ofron akomodime të shumta, nga hotelet e thjeshta dhe themelore deri te hotelet luksoze buzë detit. Për më tepër, shumë nga klientët tanë zgjedhin apartamente Airbnb gjatë qëndrimit të tyre. Nëse jeni duke kërkuar për një hotel në zonën e zhurmshme të hoteleve në Shqipëri ose në qendër të Shqipërisë, me siguri do të gjeni diçka të përshtatshme për nevojat tuaja.

Krahasuar me destinacione si Meksika dhe Turqia, përzgjedhja e gjerë e hoteleve në Shqipëri e bën atë një vend më të përballueshëm për të qëndruar. Falë bollëkut të opsioneve të disponueshme, ju gjeni hotele që kushtojnë vetëm 35 dollarë për natë, të vendosura vetëm pesë minuta nga klinika juaj e dëshiruar.

Eksperiencë me turistë të huaj

Turizmi dentar është një opsion popullor për njerëzit që kërkojnë kujdes dentar të përballueshëm dhe cilësor jashtë vendit. Shqipëria është një destinacion i tillë ku stomatologë të aftë dhe me përvojë kujdesen për pacientët ndërkombëtarë, përfshirë ata nga Italia, SHBA dhe Kanadaja. Këta profesionistë dentarë kanë ekspertizë në procedura të avancuara si përmirësimi i pamjes së dhëmbëve, rehabilitimi i plotë oral dhe përdorimi i implanteve All-on-4.

Duke kuptuar kufizimet e kohës dhe të udhëtimit për pacientët e huaj, stomatologët shqiptarë e kanë dizajnuar praktikën e tyre të jetë e shpejtë dhe efikase. Ato synojnë të minimizojnë numrin e vizitave dentare të kërkuara nga pacientët, që zakonisht variojnë nga një deri në tre vizita.

Destinacion i sigurt turistik dentar

Po kërkoni një vend të sigurt dhe të përshtatshëm për të kryer punë dentare? Mos shikoni më larg se Shqipëria! Si një destinacion kryesor për turizmin dentar, Shqipëria ka një histori të dëshmuar të sigurisë dhe kënaqësisë për mijëra pacientë që kanë vizituar gjatë viteve të fundit.

Në klinikën dentare të Dr. Roland Zhuka, ne kujdesemi për udhëtarët e vetëm të moshës 18 deri në 75 vjeç dhe sigurohemi që i gjithë transporti juaj lokal të organizohet për ju. Për më tepër, ekipi ynë dentar është i disponueshëm për ju 24/7 gjatë qëndrimit tuaj, duke ju garantuar qetësinë dhe rehatinë gjatë gjithë procesit. Dhe, si përfundim, do të qëndroni në një vend që është i popullarizuar në mesin e turistëve nga i gjithë bota, duke ju dhënë mundësinë për të shijuar një pushim të paharrueshëm, si dhe kujdes dentar të nivelit të lartë.

Image illustrating a popular dental clinic in Albania

Këshilla 2: Përcaktoni nëse turizmi dentar është zgjedhja juaj më e mirë

Konsideroni turizmin dentar në Shqipëri nëse e gjeni veten në sa vijon:

Keni nevojë për punë të thellësishme dentare

Nëse keni nevojë për punë të mëdha dentare ose procedura të shtrenjta dentare, Shqipëria mund të jetë një destinacion i mrekullueshëm për ju. Kostoja e udhëtimit mund të justifikohet nga kursimet që do të bëni në procedurat dentare, madje mund të mbuloni koston e udhëtimit tuaj, ndërkohë që keni ende shumë para. Shqipëria është një destinacion ideal për turizmin dentar, veçanërisht për ata që kërkojnë implante të shumta dentare, kurora, ura dentare dhe kanale rrënjësh. Përveç kësaj, nëse keni nevojë për një zëvendësim të plotë të dhëmbëve me implante me anë të procedurave si implantet dentare All-on-4, protezat e implantit ose ura të plota fikse të sipërme ose të poshtme, Shqipëria mund të jetë një opsion ideal për ju. Megjithatë, për procedura të vogla si pastrimet ose mbushjet, mund të mos keni nevojë domosdoshmërisht të kërkoni një dentist në Shqipëri, përveç nëse qëllimi juaj kryesor është të bëni pushime.

Dëshironi të kombinoni pushimet me trajtimet dentare

Shqipëria është një destinacion unik për turizmin dentar për shkak të kombinimit të bukurive natyrore dhe atraksioneve të pasura historike. Është një vend ideal për individët që kërkojnë kujdes cilësor dentar dhe një përvojë të paharrueshme pushimesh. Dr. Roland Zhuka është një stomatolog i njohur në Shqipëri dhe ka marrë vlerësime pozitive nga klientët të cilët thonë se u dashuruan me peizazhet mahnitëse të vendit dhe vendasit miqësorë, ndërsa merrnin kujdes dentar të nivelit të lartë.

Nuk dëshironi të shqetësoheni për transportin

Ndryshe nga destinacionet e tjera të turizmit dentar që ju kërkojnë të ngisni makinën, të merrni me qira një makinë ose të merrni taksi, të vizitosh klinikën e Dr. Roland Zhuka në Shqipëri është një përvojë pa probleme. Ne ofrojmë shërbime të marrjes nga aeroporti, si dhe transport lokal ndërmjet takimeve tuaja, duke e bërë udhëtimin tuaj pa stres.

Kjo është veçanërisht e dobishme nëse udhëtoni vetëm dhe po i nënshtroheni një operacioni dentar në Shqipëri, pasi nuk do t'ju duhet të shqetësoheni nëse do të ktheheni në hotelin tuaj pasi keni kryer operacione orale ndërsa jeni nën qetësues IV.

Image illustrating a dentist in Albania working on a patient

Këshilla 3: Gjeni një dentist të përshtatshëm, jo vetëm një klinikë të këndshme

Në këtë postim, ne duam të theksojmë rëndësinë e zgjedhjes së një dentisti në vend që thjesht të zgjidhni një klinikë dentare. Është thelbësore të gjeni një dentist specifik që do të jetë përgjegjës për trajtimin tuaj dhe jo një emër të përgjithshëm klinik ku mund të mos dini se kush do të punojë me dhëmbët tuaj.

Është thelbësore të kërkoni një dentist me reputacion të mirë dhe përvojë të mjaftueshme në fushën e tyre. Ju do të dëshironi të siguroheni që niveli i trajnimit dhe ekspertizës së dentistit tuaj të përputhet me kompleksitetin e rastit tuaj dentar. Ju mund t'ju duhet të rishikoni plotësisht kualifikimet që ata shfaqin në internet për ta arritur këtë.

Këshilla 4: Gjeni një dentist që ka përvojë me pacientët e turizmit dentar

Si një turist dentar, mund të përballeni me disa sfida unike. Barrierat gjuhësore, koha e kufizuar për qëndrimin tuaj dhe nevoja për punë të gjerë dentare mund ta bëjnë vendimtare zgjedhjen e dentistit të duhur në Shqipëri. Java juaj e parë në vend është kritike, pasi ka pak vend për rregullime ose gabime në orar. Prandaj, është thelbësore të zgjidhni një dentist i cili është i specializuar në trajtimin e pacientëve të turizmit dentar si ju. Këto klinika dentare me përvojë kanë trajtuar mijëra pacientë dhe mund të përfundojnë punën tuaj dentare pa asnjë ndërlikim.

Klinikat dentare shqiptare që mirëpresin turistë dentarë presin një numër të konsiderueshëm klientësh nga vendet e huaja. Megjithatë, jo të gjithë stomatologët në vend janë të njohur me nevojat specifike të turistëve stomatologë. Ata mund të mos kenë përvojë me rastet komplekse të implanteve dentare ose burimet, laboratorin ose organizimin për të siguruar që trajtimi juaj të përfundojë brenda kornizës kohore të kufizuar. Për më tepër, pengesat gjuhësore mund të shtojnë një sfidë shtesë, duke e bërë të nevojshme zgjedhjen e një dentisti që flet gjuhën tuaj. Duke zgjedhur një dentist si Dr. Roland Zhuka, mund të siguroheni që trajtimi juaj dentar të përfundojë me sukses, duke ju lejuar të ktheheni në shtëpi me një buzëqeshje të shëndetshme dhe të bukur.

Foto që ilustron një paciente që ka zgjedhur turizmin dentar në Shqipëri.

Këshilla 5: Trajnimi jashtë vendit është gjithmonë një avantazh

Është thelbësore të verifikoni kualifikimet e dentistit tuaj, duke u siguruar që ai të ketë marrë trajnime në SHBA, Kanada ose Evropë. Këto vende njihen se ofrojnë teknikat më të fundit dhe teknologjitë e avancuara në fushën e stomatologjisë. Dentistët e aftë qëndrojnë të përditësuar me përparimet më të fundit për t'u ofruar pacientëve të tyre rezultatin më të mirë të mundshëm.

Në Shqipëri shumica e dentistëve kanë trajnime të rregullta. Kjo tregon përkushtimin e tyre për të qëndruar të përditësuar me tendencat dhe teknologjitë më të fundit në stomatologji, duke theksuar përkushtimin e tyre për të ofruar shërbime të nivelit të lartë.

Kur shqyrtoni procedurat e implantit dentar, është thelbësore të kërkoni një dentist të trajnuar dhe të kualifikuar. Shumë dentistë mund të pretendojnë se janë në gjendje të vendosin implante dentare pas përfundimit të një kursi të shkurtër njëjavor. Kështu, është thelbësore të verifikohen kredencialet e tyre për t'u siguruar që ata kanë marrë trajnimin dhe kualifikimet e duhura.

Për të kryer implante dentare, veçanërisht në raste të ndërlikuara, siç është restaurimi i plotë i gojës, është thelbësore të keni trajnim, udhëzim dhe ekspertizë gjithëpërfshirëse. Njohuritë e thella janë të nevojshme, veçanërisht kur bëhet fjalë për implantologjinë.

Në Shqipëri, Dr. Roland Zhuka është një dentist shembullor i aftë për të menaxhuar raste komplekse. Dr. Zhuka mori një trajnim të avancuar për implantologji në Romë, Lisbonë, SHBA dhe Berlin. Ai ka përfunduar mijëra raste të suksesshme dhe ka marrë kualifikime, duke e bërë atë zgjedhjen më të mirë për ekspertizë në rajon.

Image illustrating an affordable dentist in Albania

Këshilla 6: Shqyrtoni komentet e dentistit tuaj dhe reputacionin në internet

Në botën e sotme, ne varemi shumë nga rishikimet në internet për të na ndihmuar në vendimmarrje. Megjithatë, dihet që rishikimet në internet mund të ngatërrohen lehtësisht. Prandaj, është thelbësore të keni një sy të mprehtë kur shqyrtoni komentet. Është e arsyeshme të pritet që një dentist që trajton një numër të konsiderueshëm pacientësh të ketë gjithashtu një numër të konsiderueshëm vlerësimesh, pozitive dhe negative. Duke pasur parasysh numrin e pacientëve që ata shohin në një vit, ka shumë pak gjasa që të takoni një dentist me komente të shkëlqyera, pasi gjithmonë do të ketë një pjesë të vogël të pacientëve që është e pamundur t'i kënaqni.

Nëse jeni duke kërkuar për një dentist në internet, është e rëndësishme të dini se si të lundroni në mënyrë efektive në vlerësimet. Ja një listë me këshilla të dobishme:

 1. Rekomandohet që të mos i shpërfillni komentet, edhe nëse disa mund të mos jenë të vlefshme. Çdo gjë është më mirë se asgjë kur bëhet fjalë për rishikimet. Nëse jeni duke kërkuar në mënyrë specifike për një dentist që ka përvojë me pacientët e turizmit dentar, përpiquni të gjeni komente nga pacientë të huaj që i janë nënshtruar trajtimeve të ngjashme.
 2. Mbani një sy hapur për komentet negative. Asnjë dentist nuk është imun ndaj komenteve negative, por ju duhet të siguroheni që e mira të tejkalojë të keqen. Nëse shihni shumë komente negative, mund të mos jetë shenjë e mirë.
 3. Jini specifik në kërkimin tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një mjek të veçantë, provoni të kërkoni për emrin e tyre në mënyrë specifike. Mos u ndalni vetëm tek rezultatet e para - vazhdoni të gërmoni. 
 4. Kërkoni komente të sinqerta dhe të hollësishme. Njerëzit që marrin kohë për të lënë komente të gjata shpesh janë vërtet të kënaqur me shërbimin që kanë marrë. Kushtojini vëmendje detajeve rreth përvojës së turizmit dentar dhe detajeve personale si emri i recensuesit.
 5. Videot ju ofrojnë besueshmëri. Është shumë më e vështirë të falsifikosh një video ku mund të shohësh emocionet e pacientit dhe të dëgjosh zërin e tij. Madje të gjesh pacientë që janë të gatshëm të ofrojnë një dëshmi video mund të jetë sfiduese, pasi ata duhet të jenë shumë të kënaqur me përvojën e tyre.
 6. Merrni një mendim të dytë. Nëse nuk jeni të sigurt, mos hezitoni t'i drejtoheni dentistit tuaj për perspektivën e tij. Në këtë mënyrë, ju mund të merrni një vendim të informuar me të dyja pikëpamjet në mendje.
Image illustrating a patient's dental x-ray

Këshilla 7: Plotësoni formularin e faqes së tyre të internetit dhe dërgoni grafinë tuaj dentare

Është gjithmonë një ide e mirë të konfirmoni nëse dentisti juaj lokal është në gjendje të ofrojë kopje dixhitale të rrezeve X panoramike përmes emailit përpara se të konsultoheni. Nëse ata nuk janë në gjendje të ofrojnë këtë shërbim, mund të jetë e vlefshme të merret në konsideratë një klinikë tjetër dentare që mund ta ofrojë këtë lehtësi pas vlerësimit tuaj.

Duke marrë kopjet dixhitale të rrezeve X panoramike, ju mund t'i dërgoni lehtësisht tek dentisti juaj në Shqipëri për një vlerësim paraklinik. Zakonisht ekzistojnë tre lloje të ekzaminimeve që dentisti juaj mund t'ju kërkojë:

 1. Rrezet panoramike X, të cilat kapin një imazh të të gjithë nofullës suaj të sipërme dhe të poshtme në një film të vetëm.
 2. Skanimet CT janë një lloj teknologjie imazherike që mund të prodhojë një imazh 3D të të gjithë gojës suaj. Këto imazhe zakonisht ruhen në një CD.
 3. Rrezet X periapikale, të cilat marrin imazhe të pjesëve specifike të gojës tuaj në filma të shumtë.

Për individët që kërkojnë kujdes dentar jashtë vendit, rrezet X panoramike janë një opsion me kosto efektive dhe praktike pasi ato nuk janë shumë të shtrenjta dhe mund të ngjiten lehtësisht në një formë. Nga ana tjetër, skanimet CT janë më të shtrenjta dhe kërkojnë postimin e CD-së në Evropë. Rrezet X periapikale gjithashtu nuk rekomandohen për vlerësimet paraklinike pasi ato nuk ofrojnë një pamje të plotë të gojës. Megjithatë, nëse llojet e tjera të skanimeve janë të vetmet në dispozicion, ato mund të dërgohen përsëri te dentisti në Shqipëri.

Nëse po mendoni për stomatologji estetike ose restaurim të plotë të gojës, ekziston një mënyrë e thjeshtë për të ndihmuar dentistin tuaj të kuptojë gjendjen aktuale të dhëmbëve tuaj. Përdorni iPhone tuaj për të bërë fotografi të dhëmbëve tuaj nga këndvështrime të ndryshme, gjë që mund t'i japë dentistit tuaj një kuptim më të mirë të kafshimit tuaj dhe shëndetin e përgjithshëm të dhëmbëve. Është e rëndësishme të merren këto katër pikëpamje:

 • Një foto e qeshur nga përpara.
 • Një foto e dhëmbëve tuaj kur kafshoni, e marrë nga anët.
 • Një foto e mishrave të dhëmbëve të sipërm dhe të poshtëm, me buzët e tërhequra prapa.
 • Një foto e pjesës së pasme të dhëmbëve tuaj, e bërë ndërsa goja juaj është e hapur.

Për të pasur një ide më të mirë të kostove që lidhen me punën tuaj dentare, është mirë të kërkoni vlerësime dhe të eksploroni mundësitë tuaja përpara se të udhëtoni në Shqipëri për trajtim. Mbani në mend se këto vlerësime mund të jenë subjekt i ndryshimit pas konsultimit tuaj fillestar, i cili zakonisht zhvillohet në ditën e parë të vizitës suaj. Duke ndërmarrë këto hapa, mund të siguroheni që jeni të përgatitur mirë për punën tuaj dentare dhe se keni një kuptim të qartë se çfarë të prisni.

Image showing Dr. Roland Zhuka, one of the best dentists in Albania and Europe

Si është një eksperiencë perfekte e turizmit dentar në Shqipëri:

Njihuni me Dr. Roland Zhuka, një mjek shembullor dentar që kujdeset për pacientët e turizmit dentar që kanë nevojë për procedura të gjera dentare. Ai ka një strukturë moderne të projektuar posaçërisht për të ofruar kujdesin më të mirë të mundshëm për klientelën e tij, 90 përqind e së cilës janë duke kërkuar trajtime të mëdha dentare.

Me mbi 20 vjet përvojë në turizmin dentar, Dr. Roland Zhuka është një mjek i dalluar i cili mban trajnime të avancuara nga Shtetet e Bashkuara dhe Evropa. Ai është shumë i aftë në menaxhimin e rasteve të ndërlikuara të implanteve dentare dhe procedurave të plotë të restaurimit të gojës. Duke qenë një protestodont, ai është gjithashtu një përshtatje ideale për kryerjen e restaurimeve me gojë të plotë dhe procedurave të implanteve dentare.

PërgatitjaPërgatitja

Dr. Roland Zhuka siguron që rrezet X të analizohen përpara mbërritjes tuaj, duke ju ofruar një vlerësim të plotë të kostove dentare dhe një plan trajtimi të propozuar. Ai madje ofron një konsultë telefonike për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni përpara se të bëni udhëtimin. Pas miratimit të propozimit, ekipi i Dr.

Me mbërritjen tuaj, ju do të merrni ndihmë të menjëhershme nga ekipi ynë. Ata janë gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar në çdo mënyrë të mundshme. Me të mbërritur në aeroportin e Tiranës, juve do t'ju presë një shofer i cili do t'ju çojë në hotelin tuaj. Të nesërmen do të shoqëroheni në klinikën dentare për t'u takuar me doktor Roland Zhuka.

Për të siguruar vlerësime të sakta, Dr. Roland Zhuka do të kryejë një skanim të ri me rreze X ose CT. Ai do të ndajë të paktën dy orë nga koha e tij për të diskutuar dhe shqyrtuar në detaje rastin tuaj dentar. Laboratori dentar, anesteziologët, dentistët mbështetës dhe asistentët janë të gjithë të vetëdijshëm për rastin tuaj dhe kohëzgjatjen e qëndrimit tuaj. Koha është vendimtare dhe të gjithë të përfshirët janë të përkushtuar për të siguruar efikasitet. Dr. Roland Zhuka i kushton vëmendje të pandarë rastit tuaj dhe e punon me përqendrim maksimal. 

Rezultatet Përfundimtare

Takimi juaj i fundit me Dr. Roland Zhuka është për kontrollin tuaj përfundimtar pas operacionit të suksesshëm të implantit dentar. Pasi ai të bëjë një ekzaminim përfundimtar, ju do të merrni udhëzime me shkrim. Doktor Zhuka ju inkurajon të kontaktoni me të për çdo pyetje apo shqetësim në të ardhmen. Si një dentist shumë i kërkuar në Evropë për turizmin dentar, qasja e personalizuar e mjekut Zhuka ndaj stomatologjisë superiore e veçon atë. Ju do ta kuptoni shpejt pse kaq shumë njerëz janë të lumtru me përvojat e tyre dentare me të nëse rezervoni një takim.

Kontaktoni me Ne

Na dërgoni me email

info@dr-rolandzhuka.com

Ndani:

Facebook
Cicëroj
Pinterest
LinkedIn

Tabela e Përmbajtjes

Na kontaktoni tani

Plotësoni formularin e mëposhtëm dhe do të merrni një vlerësim fillestar të gjendjes tuaj dentare, ose kontaktoni dr.

Duke klikuar butonin "DËRGO" më poshtë, pranoj që një përfaqësues të më kontaktojë me email ose telefonata në emailin ose numrin e telefonit të ofruar nga unë në lidhje me shërbimet e dr-rolandzhuka.com.
Në çelës

Postime të ngjashme

Ne jemi gati kur të jeni ju gati!

Lini një takim

Plotësoni formularin për të lënë një takim me një nga specialistët tanë stomatologjikë. Nëse keni nevojë për zgjidhje më të komplikuara dentare ose keni nevojë për një diagnozë për problemin tuaj, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur. Ne ofrojmë konsulta dhe këshilla mjekësore për të gjithë pacientët, qoftë në klinikën tonë ose nëpërmjet internetit. Thjesht plotësoni formularin me informacionin tuaj, zgjidhni shërbimin që po kërkoni dhe lini një mesazh me çdo pyetje që mund të keni, dhe stafi ynë do t'ju përgjigjet brenda një kohe të shkurtër.

Bëni një takim

Plotësoni formularin e thjeshtë online!

Njihuni me dentistin tonë në internet

Telefonatë direkt me dentistin tonë.

Mësoni diagnozën tuaj

Gjeni problemin dhe zgjidhjen.

Merrni kuotën tuaj

Merrni ofertën tuaj falas në internet!

sqShqip

Kërkoni një Vlerësim Falas, plotësoni formularin e mëposhtëm.

Duke klikuar butonin "DËRGO" më poshtë, pranoj që një përfaqësues të më kontaktojë me email ose telefonata në emailin ose numrin e telefonit të ofruar nga unë në lidhje me shërbimet e dr-rolandzhuka.com.